8. 6 2019
RYCHLEBSKÁ 7-20-30-40-50

!!! Upozorňujeme na změnu parkoviště pro účastníky akce. Namísto louky za Střelnicí se bude nově parkovat na parkovišti firmy CRANP-KOVO s.r.o., což je zhruba 500 m od budovy Střelnice po silnici směrem na Travnou. Důvodem pro tuto změnu je nevhodný terén, který je při deštivém počasí v podstatě neprůjezdný, a také vyšší kapacita parkoviště. Na parkoviště vás dovedou informační cedule a my vás prosíme -  parkujte pouze na tomto místě. Vyhneme se tak nepříjemnostem a oprávněným stížnostem starousedlíků - DĚKUJEME :o)


!! Další důležitá změna se týká registrace běžců - nově bude probíhat od 8:00 do 8:30 hodin (start zůstává na 9:00 hodinu), a dále registrace trasy na 7 km - ta bude probíhat od 9:30 do 11:00 hodin. Díky tomu budou mít běžci více prostoru připravit se na start a pořadatelé více času věnovat se "sedmičkářům" :o) A pro běžce máme jednu výzvu - vezměte si prosím vlastní nádobku na pití - budeme tak společně šetřit matičku Zemi od dalších odpadků - děkujeme ❤️


V lesích stále probíhá těžba dřeva a nutné prořezávky. Je proto třeba počítat se zhoršeným terénem v některých místech a v případě deště také s bahnitými cestami. Některé části tras bude také nutno obcházet. Proto prosíme - věnujte pozornost propozicím a našemu značení v lese, ať se v cíli všichni v pořádku sejdeme :o)


I letos vám budou k dispozici naše RYCHLEBSKÁ trička 
v různých barvách i střizích (pánský / dámský / dětský).

Máme vyzkoušeno - sluší opravdu všem :o)

K tomu připravujeme pár novinek. Nechte se překvapit!


Konání akce umožnili: