11.6.2022

RYCHLEBSKÁ 7-20-30-40-50

Odbavení a on-line registrace:
I letos je možné registrovat se on-line, a to až do středy 8. 6. 2022. Všem takto přihlášeným účastníkům před-chystáme veškeré materiály a po nahlášení zaregistrovaného jména vám je s radostí předáme. Slibujeme, že poučeni z předchozích nezdarů vás letos ušetříme zmatků s přidělenými registračními čísli :o) Možná bude samozřejmě i registrace na místě, takže si můžete vybrat, jakým způsobem se k nám přidáte. Odbavování účastníků bude opět probíhat nejen ve vnitřních prostorách, ale  také venku za budovou Střelnice, sledujte proto označení vámi vybrané trasy pro snadnější orientaci.

Registrace běžců:
I registrace běžců probíhá on-line, ale pokud se chcete přihlásit až na místě, můžete tak učinit od 8:00 do 8:30 hodin. Hromadný start bude probíhat jako obvykle v 9:00 hodin za budovou Střelnice. Připraveny pro vás budou mňamózní občerstvovačky, na které si - pokud můžete - vezměte vlastní nádobku na pití. Budeme tak společně šetřit matičku Zemi od dalších odpadků ❤️

Poučení účastníka:
Seznamte se s podmínkami naší akce, aby byl průběh akce hladký a vzájemně jsme si jej užili. Poučení naleznete ZDE .

Parkoviště:
Pro účastníky bude i letos připraveno u firmy CRANP-KOVO s.r.o., což je zhruba 600 m od budovy Střelnice po silnici směrem na Travnou. Na parkoviště vás dovedou informační cedule. Prosíme parkujte pouze na tomto vyhrazeném místě - DĚKUJEME.

Občerstvení:
Věříme, že letos pro vás na Borůvkové hoře budeme moci zajistit občerstvení tak, jak bylo doposud zvykem, ale pro jistotu sledujte náš web pro aktuální informace. Poslední dva roky nás vycvičily ke značné operativnosti a flexibilitě, takže to jistě zvládneme za jakékoliv situace :o) Občerstvení si v každém případě můžete dále zakoupit v kiosku na Borůvkové hoře, v kavárně Tančírny v Račím údolí anebo v restauraci Isolde v Račím údolí - záleží na vámi vybrané trase a chuťových buňkách :o). Něco pro vás budeme mít také u nás na Střelnici.

Těžba dřeva:
Upozorňujeme, že v lesích stále probíhá těžba dřeva a nutné prořezávky. Je proto třeba počítat se zhoršeným terénem v některých místech a absencí některých turistických značek. Věnujte tedy pozornost propozicím a našemu značení, ať se v cíli všichni v pořádku sejdeme.


Věříme, že vás se to netýká, přesto prosíme:
v lese po sobě zanechávejte pouze otisky svých stop, ne odpadky
Děkujeme :o)


Konání akce umožnili:

© 2017 Rychlebská 50, z.s. Javorník | E-mail: rychlebska@seznam.cz | Fota - M. Šos, P. Pavlíček, P. Šaj a archiv Rychlebská 50 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!