11.6.2022

RYCHLEBSKÁ 7-20-30-40-50

Odbavení a registrace:
Odbavování účastníků bude opět probíhat nejen ve vnitřních prostorách (trasy na 40 a 50 km), ale také venku za budovou Střelnice (trasy 7, 20, 30 km a běžci). Sledujte proto označení vámi vybrané trasy pro snadnější orientaci. 

I letos bylo možné registrovat se on-line - všichni takto přihlášení účastníci nebudou muset na startu nic vyplňovat. Stačí nahlásit své jméno u vybrané trasy a je hotovo :o) 

Registrace běžců:
I registrace běžců probíhá od 8:00 do 8:30 hodin (neplatí pro již registrované běžce). Hromadný start bude jako obvykle v 9:00 hodin za budovou Střelnice. Připraveny pro vás budou mňamózní občerstvovačky, na které si - pokud můžete - vezměte vlastní nádobku na pití. Budeme tak společně šetřit matičku Zemi od dalších odpadků ❤️

Poučení účastníka:
Seznamte se s podmínkami naší akce, aby byl průběh akce hladký a vzájemně jsme si jej užili. Poučení naleznete ZDE .

Parkoviště:
Pro účastníky bude i letos připraveno u firmy CRANP-KOVO s.r.o., což je zhruba 600 m od budovy Střelnice po silnici směrem na Travnou. Na parkoviště vás dovedou informační cedule. Prosíme parkujte pouze na tomto vyhrazeném místě - DĚKUJEME.

Občerstvení:
Po loňské "odmlce" pro vás opět bude připraveno občerstvení na Borůvkové hoře. Cokoliv dalšího si můžete zakoupit také v kiosku na Borůvkové hoře, v kavárně Tančírny v Račím údolí anebo v restauraci Isolde v Račím údolí - záleží na vámi vybrané trase a chuťových buňkách :o). Něco pro vás budeme mít také u nás na Střelnici.

Těžba dřeva:
Upozorňujeme, že v lesích stále probíhá těžba dřeva a nutné prořezávky. Je proto třeba počítat se zhoršeným terénem v některých místech a absencí některých turistických značek. Věnujte tedy pozornost propozicím a našemu značení, ať se v cíli všichni v pořádku sejdeme.


Věříme, že vás se to netýká, přesto prosíme:
v lese po sobě zanechávejte pouze otisky svých stop, ne odpadky
Děkujeme :o)


Konání akce umožnili:

© 2017 Rychlebská 50, z.s. Javorník | E-mail: rychlebska@seznam.cz | Fota - M. Šos, P. Pavlíček, P. Šaj a archiv Rychlebská 50 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!