Trasy

RYCHLEBSKÁ 7-20-30-40-50

Celkem pro vás připravujeme 5 tras v délkách 50, 40, 30, 20 a 7 kilometrů. Všechny vedou po oficiálním turistickém/cykloturistickém značení KČT, na některých místech jsou trasy doplněny vlastním značením. Některé úseky mohou být náročnější na orientaci, je tedy rozhodně dobré věnovat pozornost tištěným propozicím, které obdržíte při registraci v rámci startovného. Všechny trasy začínají a končí v budově Střelnice v Javorníku. Pro vaše pohodlí a bezpečnost jsou všechny trasy organizačně zajištěny pořadateli po celou dobu konání akce :o) 

Akce se koná za každého počasí a na vlastní odpovědnost každého účastníka. Proto prosíme - volte trasu přiměřeně svým schopnostem a vybavte se komunikačními prostředky pro případ ztráty orientace v terénu (!). Před samotným startem se důkladně seznamte s popisem tras a způsobem jejich značení, případně konzultujte jejich průběh s pořadateli.

Trasa na 50 km
 (převýšení 2.069 m n. m.)

Trasa na 40 km 
(převýšení 1.560 m n. m.)

Trasa na 30 km
(převýšení 750 m n. m.)

© 2017 Rychlebská 50, z.s. Javorník | E-mail: rychlebska@seznam.cz | Fota - M. Šos, P. Pavlíček, P. Šaj a archiv Rychlebská 50 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!