Vyhrazeno běžcům

RYCHLEBSKÁ 7-20-30-40-50

V roce 2017 jsme poprvé otevřeli RYCHLEBSKOU i běžcům! Pokud byste měli k organizaci nějaké výhrady, doporučení či tipy pro zlepšení, budeme velice rádi za vaši zpětnou vazbu.

Registrace pro všechny trasy proběhne na Střelnici v Javorníku mezi 8,00 a 8,30 hodinou. Každý registrovaný obdrží barevný náramek na zápěstí a u kontrol na trase bude mít přednost :o) Hromadný start proběhne v 9,00 hodin. Prosíme všechny zájemce o dodržování stanovených časů - děkujeme.

Jednotné startovné ve výši 150 Kč zahrnuje občerstvení na trati i v cíli, tištěné propozice, pamětní list a pamětní medaili a odměnu pro nejrychlejší běžce. 

Občerstvení bude zajištěno na Borůvkové hoře, Černém koutě a Hraničkách v podobě ovoce, oříšků, něčeho sladkého, pitné vody a iontových nápojů. Pitnou vodu budete mít neustále k dispozici - nejenom na kontrolách, ale také díky mnoha pramenům, které cestou potkáte (tedy možná, záleží na vaší rychlosti :o). Vezměte si prosím vlastní nádobku na pití - budeme tak společně šetřit matičku zemi od dalších odpadků - děkujeme ❤️


Zpět na stránku INFORMACE