Cesta k nám

RYCHLEBSKÁ 7-20-30-40-50

Tradičně vás přivítáme na "Střelnici" v Javorníku, téměř na konci světa. Pokud máte navigaci, snadno vás k nám zavedou souřadnice 50.3854458N, 16.9902142E (adresa Míru 368). K parkování aut využijte parkoviště firmy CRANP-KOVO s.r.o., vzdálené od Střelnice cca 600 směrem na Travnou (viz www.mapy.cz). Přímo na Střelnici parkovat nelze. Chystáte-li se k nám vlakem či autobusem, platí jednoduchá formulka - jakmile vystoupíte z dopravního prostředku, dáte se vlevo (proti směru potočního toku :o) a pak už jen rovně, rovně a rovně....

VLAKEM (2,4 km)

Dáte-li se po vystoupení z vlaku po hlavní silnici vlevo (Nádražní ulice), dojdete ke kostelu Nejsvětější Trojice pod zámkem Jánský Vrch (což znamená, že už jste za polovinou cesty :o) Zbytek cesty vás i nadále čeká podél hlavní silnice (ulice Míru), kdy postupně minete lékárnu Pod Jánským vrchem, firmu Kolimax a fotbalové hřiště. Pak už jen stačí přejít most přes potok (pro auta), u kterého pro vás bude připravena informační cedule a šipka ke "Střelnici". Tam už na vás budou čekat usměvaví pořadatelé :o) 

AUTOBUSEM (1,1 km)

Stanoviště autobusu je nám podstatně blíže než to vlakové, bohužel četnost spojů nám už tolik nakloněna není. Nicméně jakmile vystoupíte z autobusu, dejte se vlevo po ulici Míru a pokračujete stále rovně kolem lékárny Pod Jánským vrchem, firmy Kolimax a fotbalového hřiště. Pak už stačí dojít k mostu přes potok (pro auta), u kterého bude připravena informační cedule a šipka ke "Střelnici". Tam už na vás budou čekat usměvaví pořadatelé :o) 

AUTEM (2 až 2,5 km od značky "Javorník")

Jedete-li k nám autem, máme pro vás připravené parkoviště firmy CRANP-KOVO s.r.o., vzdálené od Střelnice cca 600 směrem na Travnou (GPS 50.3860694N, 16.9841256E). Nemáte-li k dispozici navigaci a do Javorníku přijedete po vybudovaném obchvatu, dejte se na první javornické křižovatce vlevo (Nádražní ulice) a pokračujte po ní až k další značené (po pravé ruce budete mít kulturní centrum s kavárnou Kavka, před sebou obchod Hruška). Na křižovatce poté odbočte vpravo a jeďte stále po hlavní (chvíli po jednosměrce, která se stáčí doleva). Jedná se o ulice 17. listopadu a Míru. Cestou minete náměstí s radnicí, zámek Jánský Vrch, lékárnu Pod Jánským vrchem, firmu Kolimax a fotbalové hřiště. Z hlavní silnice odbočte až na označeném místě vpravo - orientačním bodem pro vás bude nejvyšší komín v okolí :o). K registraci je pak třeba vrátit se cca 200 m zpět k označenému mostu, na kterém zahnete doprava a dále po značení až k budově "Střelnice".

Jedete-li k nám přes obec Horní Fořt, dojedete po ulici Lidická ke kulturnímu centru s kavárnou Kavka (po pravé ruce) a obchodu Hruška (po levé ruce). Jeďte stále po hlavní silnici, která se na chvíli změní v jednosměrku stáčející se doleva - ulice 17. listopadu. U radnice a náměstí se změní v ulici Míru. Jeďte stále rovně - cestou minete zámek Jánský Vrch, lékárnu Pod Jánským vrchem, firmu Kolimax a fotbalové hřiště. Z hlavní silnice odbočte až na označeném místě vpravo - orientačním bodem pro vás bude nejvyšší komín v okolí :o). K registraci je pak třeba vrátit se cca 200 m zpět k označenému mostu, na kterém zahnete doprava a dále po značení až k budově "Střelnice".

Přejeme vám šťastnou cestu k nám! :o)

© 2017 Rychlebská 50, z.s. Javorník | E-mail: rychlebska@seznam.cz | Fota - M. Šos, P. Pavlíček, P. Šaj a archiv Rychlebská 50 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!