Partneři akce

RYCHLEBSKÁ 7-20-30-40-50

DĚKUJEME všem partnerům,
díky kterým je pořádání RYCHLEBSKÉ o tolik snazší (a příjemnější)!


Město Javorník leží v Českém Slezsku na severový-chodním úpatí Rychlebských hor. Poprvé se připomíná kolem roku 1290 pod jménem Jawirnik. Historické jádro města je městskou památkovou zónou, dominantou je zámek Jánský Vrch. RYCHLEBSKOU vedení města podporuje od samého začátku, za což mu velmi DĚKUJEME!


Lesy ČR, s. p.
a Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. také každoročně podporují naši akci a umožňují nám vstup a vjezd do lesa, důležitý pro údržbu a značení jednotlivých tras. Oplaťme jim to a v lesích zanechávejme pouze naše stopy :o)

BOMBUS jsou zdravé ovocné tyčinky z Krnova. Neobsahují přidaný cukr, konzervační látky, lepek ani laktózu. Při výrobě tyčinek není používána tepelná úprava a díky tomu si suroviny uchovávají původní vlastnosti. Tyčinky jsou vhodné pro vegany, vegetariány i celiaky. A skvěle chutnají!

Hanušovický pivovar HOLBA byl založen již v roce 1874 a aktuálně sdružuje tři severomoravské pivovary - Hanušovice, Litovel a Přerov. Pro jednodenní výlet doporučujeme navštívit zajímavou exkurzi po pivovaru, v rámci které jistě neodoláte orosené sklenici :o)

KOFOLA odstartovala svou cestu českými dějinami v roce 1960 a hned, jak přistála na pultech obchodů, zachutnala každému. Jen popularita již během 60. let vzrostla tak, že v Československu došly byliny na výrobu a musely se začít dovážet ze zahraničí. Zkrátka, když miluješ.... :o) 

Javornický KOLIMAX je jediným ryze českým výrobcem nerezových hrnců. Malá manufaktura s více než padesátiletou historií prodává okolo 200 položek pro naše kuchyně a na své si přijdou příležitostní šéfkuchaři, stejně jako každodenní hospodyňky :o)

Rodinná firma z Jeseníku se zabývá zpracováním sušených šípků a produkcí exkluzivních nefiltrovaných ovocných a bylinných vín. Pod značkou ŠÍPKOVÉ VÍNO pak jako jediní výrobci v Evropě produkují tento lahodný mok v takovém měřítku. Vyzkoušejte, už nebudete chtít pít nic jiného!

Jesenická značka WOOX představuje originální a designově nápadité oblečení, které vás zaujme nejen svými střihy a grafickými potisky, ale především kvalitou použitých materiálů. V produktovém portfoliu značky naleznete nejen pánské a dámské oblečení, ale také skvělé doplňky. Hoďte na to oko :o)

XOCOLATL je jesenická čokoládová manufaktura vyrábějící "živou čokoládu z kakaových bobů bez použití umělých šmakounů". Toto můžeme potvrdit :o) Tak ji zkuste - věříme, že litovat nebudete! Na výběr budete mít mnoho rozmanitých chutí a vůní, které jste dosud v čokoládě nechutnali. 


DĚKUJEME také Všeobecné zdravotní pojišťovně ČR a České průmyslové zdravotní pojišťovně za dárky pro nejmenší účastníky RYCHLEBSKÉ, firmě CRANP-KOVO s.r.o. za možnost parkování na firemním parkovišti a firmě WAZY za každoroční kvalitní výrobu propagačních materiálů.

© 2017 Rychlebská 50, z.s. Javorník | E-mail: rychlebska@seznam.cz | Fota - M. Šos, P. Pavlíček, P. Šaj a archiv Rychlebská 50 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!