Partneři akce
RYCHLEBSKÁ 7-20-30-40-50

DĚKUJEME všem, díky kterým RYCHLEBSKÁ vypadá tak, jak ji znáte, 
a kteří nám svou podporou zpříjemňují její organizaci :o)! Jsou to:

Javorník je město ležící v Českém Slezsku na severovýchodním úpatí Rychlebských hor. Poprvé se připomíná kolem roku 1290 pod jménem Jawirnik. Aktuálně zde žije přibližně 2 800 obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou, dominantou je zámek Jánský Vrch. RYCHLEBSKOU vedení města podporuje od samého začátku, za což mu velmi DĚKUJEME!

Lesy ČR, s. p. (lesní správa Jeseník) a Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. (polesí Vápenná) také každoročně podporují naši akci a umožňují nám vstup a vjezd do lesa, důležitý pro údržbu a značení jednotlivých tras. Oplaťme jim to a vše, co si s sebou do lesa přinesete, si prosím také odneste z něj, ať máme na vás jiné než plastové vzpomínky :o)

Velké DÍKY patří také našemu dvornímu reklamnímu a grafickému studiu CREO, které stojí za grafikou naší akce, stejně jako firmě WAZY za každoroční kvalitní tisk a výlep našich plakátů 💚. 

Hanušovický pivovar HOLBA byl založen již v roce 1874 a aktuálně sdružuje tři severomoravské pivovary - Hanušovice, Litovel a Přerov. Pro jednodenní výlet doporučujeme navštívit zajímavou exkurzi po pivovaru, v rámci které jistě neodoláte orosené sklenici :o)

Javornický KOLIMAX je jediným ryze českým výrobcem nerezových hrnců. Malá manufaktura s více než padesátiletou historií prodává okolo 200 položek pro naše kuchyně a na své si přijdou příležitostní šéfkuchaři, stejně jako každodenní hospodyňky :o)

Firma LichtWitz z Jeseníku byla založena za účelem produkce výrobků z technického konopí (sirupy/čaje). Svou filozofií navazuje na židovskou rodinu Lichtwitz, která také pocházela z Jeseníku. Tato rodina dbala nejenom na nadstandardní kvalitu svých výrobků, ale také na dodržování morálních hodnot. Přejeme, ať se tento závazek podaří dodržet :o)

Jesenická značka WOOX představuje originální a designově nápadité oblečení, které vás zaujme nejen svými střihy a grafickými potisky, ale především kvalitou použitých materiálů. V produktovém portfoliu značky naleznete nejen pánské a dámské oblečení, ale také skvělé doplňky.

XOCOLATL je jesenická čokoládová manufaktura vyrábějící "živou čokoládu z kakaových bobů bez použití umělých šmakounů". Toto můžeme potvrdit :o) Tak ji zkuste - věříme, že litovat nebudete! Na výběr budete mít mnoho rozmanitých chutí a vůní, které jste (věříme) v čokoládě dosud nechutnali. 

Pod značkou YESCHiPS se schovává řada luštěninových chipsů a dalších produktů, které vás překvapí. Jsou vyráběny pouze z kvalitních surovin bez éček, konzervantů a GMO. A jestli má někdo z vás pocit, že luštěniny jsou jen pro vegany a holky, tak zkuste třeba čočkové s chilli - a k tomu třeba jednu hezky orosenou Holbu :o) 

V neposlední řadě DĚKUJEME také Všeobecné zdravotní pojišťovně ČR a České průmyslové zdravotní pojišťovně za dárky pro nejmenší účastníky RYCHLEBSKÉ 💚