Partneři akce

RYCHLEBSKÁ 7-20-30-40-50

DĚKUJEME všem partnerům,
díky kterým je pořádání RYCHLEBSKÉ o tolik snazší (a příjemnější)!


ENNEA CAFÉ & SHOP je osobitá rodinná kavárna s výběrovou kávou v srdci jesenických hor. Denně nabízí čerstvé dezerty, dorty a koláče vlastní výroby a součástí kavárny je i obchůdek s originálními jesenickými produkty od místních dodavatelů. Její návštěvu rozhodně doporučujeme! 

BOMBUS jsou zdravé ovocné tyčinky z Krnova. Neobsahují přidaný cukr, konzervační látky, lepek ani laktózu. Při výrobě tyčinek není používána tepelná úprava a díky tomu si suroviny uchovávají původní vlastnosti. Tyčinky jsou vhodné pro vegany, vegetariány i celiaky. A skvěle chutnají!

Hanušovický pivovar HOLBA byl založen již v roce 1874 a aktuálně sdružuje tři severomoravské pivovary - Hanušovice, Litovel a Přerov. Pro jednodenní výlet doporučujeme navštívit zajímavou exkurzi po pivovaru, v rámci které jistě neodoláte orosené sklenici :o)

KOFOLA odstartovala svou cestu českými dějinami v roce 1960 a hned, jak přistála na pultech obchodů, zachutnala každému. Jen popularita již během 60. let vzrostla tak, že v Československu došly byliny na výrobu a musely se začít dovážet ze zahraničí. Zkrátka, když miluješ.... :o) 

Javornický KOLIMAX je jediným ryze českým výrobcem nerezových hrnců. Malá manufaktura s více než padesátiletou historií prodává okolo 200 položek pro naše kuchyně a na své si přijdou příležitostní šéfkuchaři, stejně jako každodenní hospodyňky :o)

Jesenická značka WOOX představuje originální a designově nápadité oblečení, které vás zaujme nejen svými střihy a grafickými potisky, ale především kvalitou použitých materiálů. V produktovém portfoliu značky naleznete nejen pánské a dámské oblečení, ale také skvělé doplňky. Hoďte na to oko :o)

XOCOLATL je jesenická čokoládová manufaktura vyrábějící "živou čokoládu z kakaových bobů bez použití umělých šmakounů". Toto můžeme potvrdit :o) Tak ji zkuste - věříme, že litovat nebudete! Na výběr budete mít mnoho rozmanitých chutí a vůní, které jste dosud v čokoládě nechutnali. 


DĚKUJEME TAKÉ:

firmě CRANP-KOVO s.r.o. za možnost parkování na firemním parkovišti, 
Svazku obcí Mikroregionu Žulovska za zapůjčení stanů,
firmě WAZY za každoroční kvalitní výrobu a výlep propagačních materiálů, 
Všeobecné zdravotní pojišťovně ČR za finanční příspěvek na organizaci akce
České průmyslové zdravotní pojišťovně 
za dárky pro nejmenší účastníky 

& všem pořadatelům, kamarádům a známým,
kteří se na přípravě a realizaci akce podílejí  💚💚💚

© 2017 Rychlebská 50, z.s. Javorník | E-mail: rychlebska@seznam.cz | Fota - M. Šos, P. Pavlíček, P. Šaj a archiv Rychlebská 50 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!