Partneři akce

RYCHLEBSKÁ 7-20-30-40-50

DĚKUJEME všem partnerům, 
díky kterým je pořádání RYCHLEBSKÉ o tolik příjemnější! Jsou to:

Javorník je město ležící v Českém Slezsku na severovýchodním úpatí Rychlebských hor. Poprvé se připomíná kolem roku 1290 pod jménem Jawirnik. Aktuálně zde žije přibližně 2 800 obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou, dominantou je zámek Jánský Vrch. RYCHLEBSKOU vedení města podporuje od samého začátku, za což mu velmi DĚKUJEME!

Lesy ČR, s. p. (lesní správa Jeseník) a Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. (polesí Vápenná) také každoročně podporují naši akci a umožňují nám vstup a vjezd do lesa, důležitý pro údržbu a značení jednotlivých tras. Oplaťme jim to a vše, co si s sebou do lesa přinesete, si prosím také odneste z něj, ať máme na vás jiné než plastové vzpomínky :o)

RYCHLEBSKOU finančně podpořil Odbor sportu, kultury a památkové péče Krajského úřadu Olomouckého kraje, za což mu patří velký DÍK!

Hanušovický pivovar HOLBA byl založen již v roce 1874 a aktuálně sdružuje tři severomoravské pivovary - Hanušovice, Litovel a Přerov. Pro jednodenní výlet doporučujeme navštívit zajímavou exkurzi po pivovaru, v rámci které jistě neodoláte orosené sklenici :o)

Javornický KOLIMAX je jediným ryze českým výrobcem nerezových hrnců. Malá manufaktura s více než padesátiletou historií prodává okolo 200 položek pro naše kuchyně a na své si přijdou příležitostní šéfkuchaři, stejně jako každodenní hospodyňky :o)

XOCOLATL je jesenická čokoládová manufaktura vyrábějící "živou čokoládu z kakaových bobů bez použití umělých šmakounů". Toto můžeme potvrdit :o) Tak ji zkuste - věříme, že litovat nebudete! Na výběr budete mít mnoho rozmanitých chutí a vůní, které jste (věříme) v čokoládě dosud nechutnali. 

Jesenická značka WOOX představuje originální a designově nápadité oblečení, které vás zaujme nejen svými střihy a grafickými potisky, ale především kvalitou použitých materiálů. V produktovém portfoliu značky naleznete nejen pánské a dámské oblečení, ale také skvělé doplňky.

BOMBUS jsou zdravé ovocné tyčinky z Krnova. Neobsahují přidaný cukr, konzervační látky, lepek ani laktózu. Při výrobě tyčinek není používána tepelná úprava a díky tomu si suroviny uchovávají původní vlastnosti. Tyčinky jsou vhodné pro vegany, vegetariány i celiaky. A skvěle chutnají!

KOFOLA odstartovala svou cestu českými dějinami v roce 1960 a hned, jak přistála na pultech obchodů, zachutnala každému. Jen popularita již během 60. let vzrostla tak, že v Československu došly byliny na výrobu a musely se začít dovážet ze zahraničí. Zkrátka, když miluješ.... :o) 


DĚKUJEME také Všeobecné zdravotní pojišťovně ČR a České průmyslové zdravotní pojišťovně za dárky pro nejmenší účastníky RYCHLEBSKÉ, firmě CRANP-KOVO s.r.o. za možnost parkování na firemním parkovišti a firmě WAZY za každoroční kvalitní tisk a výlep našich plakátů.