10.6.2023

RYCHLEBSKÁ 7-20-30-40-50

Odbavení a registrace:
Odbavování účastníků bude probíhat venku za budovou Střelnice, sledujte označení vámi vybrané trasy pro snadnější orientaci. Účastníci, kteří se registrovali předem přes on-line formulář, jen nahlásí své jméno u vybrané trasy a zaplatí startovné, žádné další formuláře již vyplňovat nemusí :)

Registrace běžců:
Registrace běžců tradičně probíhá od 8:00 do 8:30 hodin (neplatí pro již on-line registrované běžce, ti se na startu pouze ohlásí). Hromadný start bude v 9:00 hodin za budovou Střelnice. Připraveny pro vás budou mňamózní občerstvovačky, na které si - pokud můžete - vezměte vlastní nádobku na pití. Budeme tak společně šetřit matičku Zemi od dalších odpadků ❤️

Poučení účastníka:
Seznamte se s podmínkami naší akce a mějte na paměti, že účast na ní je na vlastní nebezpečí každého účastníka. Poučení naleznete ZDE .

Parkoviště:
K parkování bude i letos k dispozici firemní parkoviště CRANP-KOVO s.r.o., vzdálené od budovy Střelnice zhruba 600 m ve směru na Travnou. Na parkoviště vás dovedou informační cedule. Prosíme parkujte pouze na tomto vyhrazeném místě a dle instrukcí pořadatelů - DĚKUJEME.

Občerstvení:
Občerstvení pro vás bude připraveno na Borůvkové hoře, "sedmičkáři" dostanou něco s sebou přímo při registraci. Cokoliv dalšího si můžete zakoupit v kiosku na Borůvkové hoře, v kavárně Tančírny v Račím údolí anebo v restauraci Isolde v Račím údolí - záleží na vámi vybrané trase a chuťových buňkách :o). Něco pro vás budeme mít také u nás na Střelnici.

Těžba dřeva:
Upozorňujeme, že v lesích stále probíhá těžba dřeva a nutné prořezávky. Je proto třeba počítat se zhoršeným terénem v některých místech a absencí některých turistických značek. Věnujte tedy pozornost propozicím a našemu značení, ať se v cíli všichni v pořádku sejdeme.


Věříme, že vás se to netýká, přesto prosíme:
v lese po sobě zanechávejte pouze otisky svých stop, ne odpadky
Děkujeme :o)


Konání akce umožnili:

© 2017 Rychlebská 50, z.s. Javorník | E-mail: rychlebska@seznam.cz | Fota - M. Šos, P. Pavlíček, P. Šaj a archiv Rychlebská 50 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!