Narozeninová RYCHLEBSKÁ 2018

14.06.2018

Když jsme před lety uvažovali o znovu otevření RYCHLEBSKÉ, měli jsme trochu obavu, jestli tento druh "zábavy" je vůbec chtěný. Člověk přeci svůj čas může trávit tolika možnými způsoby, že jsme si nebyli jistí, zda by se někdo chtěl dobrovolně trmácet lesem po desítky kilometrů. Přesto jsme do toho šli - se spoustou otazníků a raději opatrně. A vyplatilo se - letos je RYCHLEBSKÉ 10 let! Pravda - první ročník nám celý propršel a mezi účastníky byli především přátelé a rodinní příslušníci, ale každým dalším rokem přibývalo stále víc a víc "srdcařů", kteří se začali vracet. A někteří chodí pravidelně rok co rok - bez ohledu na počasí, bolavá kolena či puchýře na patách.

První rok jsme vyzkoušeli trasy na 20, 30 a 40 km, v dalším roce přibyla sedmikilometrová naučná stezka. Postupně jsme přidali trasu na 50 km a přizpůsobili akci nejenom chodcům, ale také běžcům. A nápady, jak dál, tu stále jsou, jen na ně musíme pomalu. Přeci jenom RYCHLEBSKÁ pro nás není jediným dnem v roce, kdy se vzájemně potkáváme na Střelnici, ale také spousta energie v průběhu celého roku. Ale tím, že nám každoročně věnujete svůj čas, vám rádi darujeme ten náš! 

A letošní jubilejní ročník stál opravdu za to - byl pro nás jako za odměnu. Počasí vyšlo skvěle, atmosféra byla úžasná a přišlo vás neuvěřitelných 346!

DĚKUJEME vám za to a příští rok přijďte zas
- potkáme se na RYCHLEBSKÉ v sobotu 8. 6. 2019!

© 2017 Rychlebská 50, z.s. Javorník | E-mail: rychlebska@seznam.cz | Fota - M. Šos, P. Pavlíček, P. Šaj a archiv Rychlebská 50 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!