Novinky roku 2017

13.03.2017

Tradiční pochod Rychlebskými horami letos čekají zajímavé novinky. Věříme, že z nich budete mít stejnou radost, jako náš pořadatelský tým! Co se však nemění, je termín konání akce, která se uskuteční tradičně druhou červnovou sobotu, tedy 10. 6. 2017. 

Prvním letošním překvapením bude otevření trasy na 50 km, takže si můžete vybrat z celkem 5 připravovaných tras. Mimo zmíněných 50 km pro vás již tradičně chystáme trasy v délkách 40 km, 30 km a 20 km, stejně jako "naučnou stezku Karlíka z Dittersdorfu" v délce 7 km.

Druhou velkou novinkou je uzpůsobení organizace akce také běžeckým účastníkům, kteří si "Rychlebskou" v posledních letech oblíbili. Pro ně bude připravena samostatná registrace, hromadný start a standardní občerstvení po trase. Nejrychlejší časy tak budou sledovány samostatně jak v běžecké kategorii, tak i v kategorii turistické, a nebude docházet k překrývání výsledků :o)

© 2017 Rychlebská 50, z.s. Javorník | E-mail: rychlebska@seznam.cz | Fota - M. Šos, P. Pavlíček, P. Šaj a archiv Rychlebská 50 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!