Novinky

RYCHLEBSKÁ 7-20-30-40-50

Když jsme před lety uvažovali o znovu otevření RYCHLEBSKÉ, měli jsme trochu obavu, jestli tento druh "zábavy" je vůbec chtěný. Člověk přeci svůj čas může trávit tolika možnými způsoby, že jsme si nebyli jistí, zda by se někdo chtěl dobrovolně trmácet lesem po desítky kilometrů. Přesto jsme do toho šli - se spoustou otazníků a raději opatrně. A...

Už se to chystá, už se to rýsuje! Na 9. 6. 2018 pro vás chystáme upravenou trasu na 40 kilometrů, abyste se posledních 5 kiláků nemuseli lopotit přes asfalt. O víkendu jsme si ji prošli a sami se sebou jsme spokojeni :o) Tak nám druhou červnovou sobotu přijďte říct, jak se líbí vám ❤️

Nezapomeňte, že na sobotu 9. 6. 2018 pro vás chystáme již desátou "RYCHLEBSKOU"! A protože se už nemůžeme dočkat, od podzimu trénujeme a pracujeme o 106, aby se vám akce líbila a mohli jste si ji s námi užít :o)

PF 2018

14.12.2017

Rychlebská 50, z.s. vám přeje VÁNOCE DLE VAŠICH PŘEDSTAV a HODNĚ ZDRAVÍ, DOBRÉ NÁLADY A ELÁNU v Novém roce!

Když v pět hodin ráno zazvonil budík, naše nálada zešedla, jako obloha venku. Z té se právě začal snášet déšť a my si říkali, jestli má vůbec smysl vstávat. Ale už o chvíli později, když jsme odemykali dveře Střelnice, jsme věděli, že ANO.

Tradiční pochod Rychlebskými horami letos čekají zajímavé novinky. Věříme, že z nich budete mít stejnou radost, jako náš pořadatelský tým! Co se však nemění, je termín konání akce, která se uskuteční tradičně druhou červnovou sobotu, tedy 10. 6. 2017.

Přátelé, "Rychlebská" je sice ještě zapadaná sněhem, ale trénovat můžete. Mrkněte na www.behejjeseniky.cz a jděte do toho! A nezapomeňte, v sobotu 10.6.2017 na vás budeme připraveni na Střelnici v Javorníku. Už teď se nemůžeme dočkat!

PF 2017

01.01.2017

Přejeme vám DOBRÝ ROK 2017 a HODNĚ ŠŤASTNÝCH KILOMETRŮ v jeho průběhu! V červnu se pak s vámi těšíme na viděnou :o)